Sól kąpielowa KINGA

Podstawowym środkiem pielęgnacji skóry jest woda. Niestety woda dostępna w Twoim mieszkaniu często pozbawiona jest cechy istotnej dla Twojej skóry – miękkości. Zastosowanie w kąpieli soli Kinga zmiękczy wodę, nadając jej przyjemny kolor i zapach.
„KINGA” w kąpieli poprawi Twoje samopoczucie, złagodzi stresy i wygładzi skórę. Zanurzając się w pachnącej pianie odbędziesz wspaniałą, kojącą zmęczenie kąpiel. „KINGA” skomponowana została z mieszanki soli warzonej, środka zmiękczającego wodę, substancji natłuszczających oraz uelastyczniających skórę. Dzięki nim stosowane przez Ciebie balsamy i kremy będą się lepiej wchłaniały. Kąpiel w soli „KINGA” dostarczy Ci bardzo miłych wrażeń zapachowych. Kąpiel w naszej soli zalecana jest osobom młodym jak i starszym.

Opakowanie: Woreczki PE
Waga: 4 x 0,25 kg
Opakowanie zbiorcze:
Karton – 20 szt. (waga: 20 kg)

Opakowanie: Saszetki PE
Waga: 0,2 kg
Opakowanie zbiorcze:
Karton – 30 szt. (waga: 6 kg)

Opakowanie: Słoiki PE
Waga: 0,7 kg
Opakowanie zbiorcze:
Karton – 24 szt. (waga: 16,8 kg)

Charakterystyka ogólna

Sól kosmetyczno – kąpielowa stanowiąca mieszaninę soli warzonej, środka zmiękczającego wodę, środka powierzchniowo czynnego ulegającego biodegradacji, substancji natłuszczających, barwnika i kompozycji zapachowej czystej zdrowotnie wg wymagań IFRA. Rozpuszcza się całkowicie w wodzie o temperaturze 40 stopni. Nie zawiera fosforanów.

Zastosowanie

Stosuje się do kąpieli ciała. Usuwa zmęczenie, odświeża organizm, działa wygładzająco, ujędrnia, uelastycznia i lekko natłuszcza skórę. Sól KINGA nadaje kąpieli przyjemny zapach, daje obfitą pianę i zmiękcza wodę.

Sól kosmetyczna Kinga dostępna jest w czterech różnych zapachach oraz kolorach:
Kinga zielona – leśny poranek
Kinga żółta – herbaciana róża
Kinga niebieska – rajski ogród
Kinga różowa – owocowa pokusa